Opiekun biblioteki

7.30-11.50

8:00 - 8.55

10.45-12.45

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Z przyjemnością informuję, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach programu wieloletniego – „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” – Priorytet 3 w kwocie 5000 zł. Kwota ta zostanie w całości przeznaczona na zakup nowych książek do naszej biblioteki szkolnej. Bardzo proszę uczniów, rodziców i nauczycieli, aby wyrazili swoje zdanie na temat zakupu nowości wydawniczych. Wszystkich, którzy chcieliby zaproponować konkretny tytuł książki, którą warto zakupić do naszej biblioteki szkolnej, zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki lub o wiadomość do bibliotekarza (Agnieszka Strużyk) za pomocą e-dziennika Librus.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Elżbieta Semczak-Kaczmarek

Dyrektor Szkoły Podstawowej