• Uwaga!

• We wtorek 30 kwietnia obowiązuje strój apelowy!

Obchodzimy tego dnia uroczystości majowe!

• Dzień Sapera!

• 19 kwietnia uczniowie klasy III i IV wzięli udział w uroczystości z okazji Święta 2.Stargardzkiego Batalionu Saperów. Oprócz uroczytego apelu odbył się również pokaz sprzętu wojskowego. Podczas uroczystości nasi uczniowie wręczyli żołnierzom symboliczne tulipany oraz laurki w podziękowaniu za trud i poświęcenie w codziennej służbie. Nie zabrakło także poczęstunku, czyli słynnej gróchówki, dla dzieci była wata cukrowa i popcorn. Kolejne spotkanie za rok!

• Wybuchowa lekcja!

• 19 kwietnia w ramach eksperymentów klasa III wraz z Panią Martą Rembas wykonała wulkany. Na szczęście obyło się bez wybuchów!

• Sztuka pięknego pisania!

• Sztuka pięknego pisania, jaką jest kaligrafia, powoli wraca do łask. Kaligrafia jest ciekawym urozmaiceniem zajęć dodatkowych z języka polskiego.

• Jak zrobić latawiec?

• Uczniowie klasy III podczas zajęć z edukacji technicznej wykonali latawce. W praktyce poznali odpowiedź na pytania: dlaczego latawiec lata i jakie muszą być spełnione warunki, aby uniósł się nad ziemią? Oto efekty pracy naszych uczniów.

• Świętujemy Dzień Marchewki!

• "Na marchewki urodziny

Wszystkie zeszły się jarzyny.

A marchewka gości wita

I o zdrowie grzecznie pyta.”

12 kwietnia to właśnie marchewka była bohaterką dnia!

• "Bajkowa wyprawa"!

• Uczniowie na świetlicy w ramach projektu „Bajkowa wyprawa” poznali bajkę „O rybaku i złotej rybce”To był wspaniały czas pełen uśmiechu i zabawy.