• Wyjazd mikołajkowy!

• Jak dużo śmiechu i radości przyniosły zabawy na trampolinach uczniom klasy 4 i 5 można zobaczyć na załączonych zdjęciach!

• Kolejna bajkowa wyprawa!

• Bajka „Kot w butach” to świetna okazja do przeróżnych zabaw grupowych. W świetlicy w ramach projektu „Bajkowa wyprawa” graliśmy w memory i "karmiliśmy" kotka myszkami.

• Wizyta Świętego Mikołaja!

• W tak ważnym dniu jak 6 grudnia nie mogło zabraknąć w naszej szkole Mikołaja i jego pomocników. Przybyli z samej Laponii, by obdarować naszych uczniów słodkościami. I to właśnie za sprawą nich zrobiło się naprawdę magicznie i świątecznie !

• Popołudniowe warsztaty teatralne!

• We wtorek w naszej szkole gościliśmy aktorów z Teatru "Pleciuga" ze Szczecina. "Teatr cieni" w wykonaniu aktorów zachwycił wszystkich. Uczniowie chętni wzięli także udział w warsztatach teatralnych, które przygotowali:

Magdalena Bogusławska

Edyta Przystupa

Tomasz Sterczewski

Sławomir Zalepa

Dziękujemy przybyłym gościom za obecność i wspaniałe wasztaty!

• Zabawy na śniegu!

• Za oknem zimowa aura. To świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu, przy okazji dobrze się bawiąc. Zajęcia wychowania fizycznego na śniegu należą do najbardziej lubianych przez uczniów.

• Magiczny "Kot w butach"!

• W świetlicy podczas kolejnego spotkania w ramach projektu „Bajkowa wyprawa” poznaliśmy wyjątkowego bohatera-kota, który nosi buty ! W czasie zajęć dzieci aktywnie słuchały bajki „Kot w butach” wskazując odpowiednie figury geometryczne, z których później układały postać kota.

• "Moc witamin"!

• Na lekcji biologii klasa VII wykonała projekt edukacyjny "Moc witamin". ️Wszystkie grupy w ciekawy sposób zaprezentowały wybraną witaminę.

• Eksperymentujemy!

• Aksamitna, pachnąca masa sensoryczna? To nic trudnego dla uczniów klasy IV oraz VI. Eksperyment z masą plastyczną to fantastyczna zabawa i nauka w jednym.

• Szlakiem stargardzkich Gryfików!

• Uczniowie klas 5-8 w ramach zadań LOP postanowili podążyć Szlakiem historyczno-turystycznym stargardzkich Gryfików. Udokumentowali fotograficznie wszystkie 16 Gryfików. Odkryli ich imiona oraz poprzez kody QR zapoznali się z historią powstawania miasta Stargard.

• Andrzejki 2023!

• Wyśmienita jest zabawa,

andrzejkowa we wróżenie,

trzeba jednak ją traktować

z lekkim oka przymrużeniem.