• Ogólnopolski Turniej Brydża Sportowego!

• 5 listopada uczniowie z naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Brydża Sportowego im. Janiny Wielkoszewskiej. Rozgrywki odbyły się w Hotelu 104. Nasi uczniowie rozgrywali turniej między sobą pod okiem doświadczonych brydżystów z całej Polski..

• Czas pełen radości!

• Wyjazd na kulki to nagroda dla uczniów klasy II za zachowanie na zajęciach. Cierpliwie zbierany makaron przez całą klasę zamienił się w czas pełen radości i zaslużonej zabawy.

• Koło multimedialne!

• Na zajęciach koła multimedialnego uczniowie klas 4-8 mieli okazję zapoznać się z nie taką łatwą obsługą sprzętu multimedialnego do rejestracji i edycji dźwięku oraz obrazu. Oprogramowanie a także sprzęt - kamera, aparat fotograficzny, mikrofon, lampy studyjne oraz profesjonalny statyw do stabilizacji obrazu zostały zakupione w ramach dofinansowania projektu, pn.:  „Laboratorium przyszłości”.  Szkoła posiada także zielony ekran tła, czyli green screen pomocny przy obróbce materiałów wideo.

Podczas zajęć multimedialnych zakupionym sprzętem wykonano zdjęcia martwej natury oraz nagrano  materiał wideo do projektu  „Niepokorny Szczecin”. Zajęcia koła multimedialnego są prowadzone przez  Pana Sławomira Nowickiego - nauczyciela plastyki i historii.