• Wyróżnienie za film "Solidarni 1980"!

• Informujemy, że nasz uczeń klasy VIII Filip Kosmal otrzymał nagrodę WYRÓŻNIENIA za swój film "Solidarni 1980" w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym w ramach projektu: "NIEPOKORNY SZCZECIN". Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na GALI w dniu 19.12.2022 r. Gratulujemy!

• Zajęcia konstruktorskie!

• Na zajęciach konstruktorskich z Panią Kasią uczniowie budują wspaniałe maszyny, roboty i niecodzienne konstrukcje. Mogą wykazać się swoją pomysłowością oraz kratywnością, wykorzystując najlepsze technologie w ramach programu "Laboratorium Przyszłości".

• Zebranie z rodzicami!

• Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na spotkania z wychowawcami, które odbędą się 14.12.2022r. (środa) wg następującego porządku:

o godz. 15:30 klasy: 3, 5, 7;

o godz. 17.00 klasy: 2, 4, 6.

• Kartki świąteczne!

• Świąteczne kartki w wykonaniu Strachouczniaków. Dochód ze sprzedaży kartek będzie przeznaczony na cele charytatywne.

• Zimowe zabawy logopedyczne!

• Zimowe zabawy logopedyczne to doskonała okazja, żeby popracować nad prawidłowym oddechem i artykulacją naszych przedszkolaków z grupy 0B. Nasze maluchy uwielbiają zajęcia z Panią Eweliną!

• Wyskokowa zabawa!

• W "Parku Trampolin FunJump" w Szczecinie na powierzchni 2 tysięcy metrów zgromadzono wiele "wyskokowych" atrakcji. Wśród trampolin, strzelnicy laserowej i innych rozrywek nasi uczniowie z klasy 4 i 5 doskonale się odnaleźli. ️Pobyt  w "Parku Trampolin" to była super zabawa i szaleństwo bez miary.

• "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa"

• 6 grudnia konkurs plastyczny, który został ogłoszony w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 został rostrzygnięty! Uczniowie klas 0A i 0B wykonali piękne prace plastyczne inspirowane poznanymi czytankami.

Każdy z uczestników, z oddziału przedszkolnego otrzymał z rąk Pani Dyrektor dyplom za zaangażowanie i kreatywność. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

• Mikołajkowe prezenty!

• Siedzę cichuteńko,

patrzę w okienko,

poruszyły się zasłonki!

Chyba już go widzę!

Chyba już go słyszę, zabrzęczały

jego sanek dzwonki.

Dzyń. Dzyń. Dzyń.

Mikołaju Święty!

Dzyń. Dzyń, Dzyń.

Przynieś nam prezenty!

• Akcja Talenciaki!

• Serdecznie dziękujemy za udział w akcji Szkoły Pełne Talentów organizowaną przez LIDL. W naszej szkole zebraliśmy 1883 Talenciaków do wykorzystania! Zebrane talenciaki zamienimy niebawem na supernagrody. Oto one:

1. Głośnik multimedialny (1100 talenciaków)​​​​​​​

2. Hałasomierz (450 talenciaków)

3. Grupowy zestawy plastyczny (300 talenciaków).

• Nauka przez doświadczenie!

• Uczniowie wraz z Panią Sylwią  na zajęciach wykonali doświadczenie, zbadali właściwości tlenku węgla IV. Podczas zajęć korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

• Akcja "Pierniczki"

• Szkolny wolontariat zamienił się w pomocników Świętego Mikołaja. Jutro spróbujemy wszyscy pierników naszych wolontariuszy!

• Recital pieśni patriotycznych!

• W piątek, 18 listopada z okazji obchodów Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę  w naszej szkole odbył się recital pieśni patriotycznych. Tę przepiękną uroczystość upamiętnił nagrywając film uczeń klasy V oraz członek koła multimedialnego - Igor Radoszewski. Operator kamery odpowiedzialny za zapis wydarzeń i montaż cyfrowy  - Igor Radoszewski - w swojej pracy korzystał ze sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratorium Przyszłości".

• "Między dwoma brzegami"!

• W listopadzie uczniowie kl. VI i VII  wzięli udział w Kuratoryjnym Konkursie Fotograficznym pt. "Między dwoma brzegami" zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Panią Magdalenę Zarębską–Kuleszę. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa zachodniopomorskiego. Miejmy nadzieję, że prace naszych fotografów przedstawiające mosty i wiadukty w naszym województwie, zachwycą jury. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

• Film "To jest Polska"!

• W ramach koła multimedialnego uczniowie pod okiem Pana Sławomira Nowickiego zmontowali w serwisie You Tube przepiękny film. Jest to krótki reportaż z uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Link do filmu znajdziecie poniżej ! Zachęcamy do obejrzenia !