• Dar od serca!

• Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat, czyli zbiórka darów na rzecz podopiecznych Stargardzkiego PCK, które w środę 20 grudnia przekazała Pani Jola Kłoczko w naszym imieniu. Ofiarodawcom za dary od serca dziękuje szkolne Koło PCK.

• "Spotkanie z Bachmanem"!

• Edukacyjne koncerty muzyczne,  czyli "Spotkanie z Bachmanem"- spotkanie odbyło się 20 grudnia w ramach uzupełnienia edukacji muzycznej naszych uczniów zatytułowane: Akordeon i saksofon w Mroźnej Krainie: Koncert Zimowej Muzyki.

• Zdrowe żywienie jest ważne – spotkanie z dietetykiem!

• Gościliśmy dr Annę Wolską z Centrum Dietetyki Klinicznej i Modelowania Sylwetki w Stargardzie. Grupa młodsza dowiedziała się jak odżywiać się w okresie dorastania "Zabawa poprzez zdrowe odżywianie", starsi uczniowie natomiast jak zdrowo jeść, zdrowym być i nie tyć. Nasi Rodzice tego dnia, podczas spotkań z wychowawcami, wysłuchali wykładu: Żywienie młodego, dorosłego w świetle epidemii otyłości. Za ciekawe i pouczające spotkanie serdecznie dziękujemy!

• "Matematyczny kalendarz adwentowy"!

• Uczniowie klasy 7 i 8 w ramach projektu z matematyki wykonali "Matematyczny kalendarz adwentowy". Zadania  umieszczone w kalendarzu są o różnym stopniu trudności do rozwiązania dla każdego chętnego!

• "Szkoła pełna talentów"!

• Nasza szkoła została zarejestrowana w systemie i wzięła udział w akcji Lidla "Szkoły pełne talentów". Zgromadzone talenciaki zamieniliśmy na nagrody. W ten sposób, w miesiącu świątecznym, świetlica szkolna może pochwalić się super klockami, oddziały przedszkolne super grami! Radość najmłodszych ogromna. ️Za zaangażowanie w akcję dziękujemy rodzicom i przyjaciołom szkoły!

• Warsztaty ozdób świątecznych!

• Warsztaty ozdób świątecznych w świetlicy szkolnej. Warsztaty plastyczne to wspaniały czas również do rozmowy na temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz tradycji z nimi związanych.

• Dar od serca!

• Szkolny Klub Wolontariatu dziękuje całej społeczności szkolnej za tak liczny udział w organizowanej przez nas zbiórce! Zwierzęta ze schroniska będą się cieszyły z tego, że potraficie się dzielić! Zebraliśmy karmy suche i mokre dla piesków  i kotków  i inne potrzebne rzeczy! Cała góra darów 8 grudnia trafiła do schroniska! Dziękujemy bardzo i zapraszamy do włączania się w kolejne nasze akcje!

• Wyjazd mikołajkowy!

• Jak dużo śmiechu i radości przyniosły zabawy na trampolinach uczniom klasy 4 i 5 można zobaczyć na załączonych zdjęciach!

• Kolejna bajkowa wyprawa!

• Bajka „Kot w butach” to świetna okazja do przeróżnych zabaw grupowych. W świetlicy w ramach projektu „Bajkowa wyprawa” graliśmy w memory i "karmiliśmy" kotka myszkami.

• Wizyta Świętego Mikołaja!

• W tak ważnym dniu jak 6 grudnia nie mogło zabraknąć w naszej szkole Mikołaja i jego pomocników. Przybyli z samej Laponii, by obdarować naszych uczniów słodkościami. I to właśnie za sprawą nich zrobiło się naprawdę magicznie i świątecznie !

• Popołudniowe warsztaty teatralne!

• We wtorek w naszej szkole gościliśmy aktorów z Teatru "Pleciuga" ze Szczecina. "Teatr cieni" w wykonaniu aktorów zachwycił wszystkich. Uczniowie chętni wzięli także udział w warsztatach teatralnych, które przygotowali:

Magdalena Bogusławska

Edyta Przystupa

Tomasz Sterczewski

Sławomir Zalepa

Dziękujemy przybyłym gościom za obecność i wspaniałe wasztaty!