• Zabawy na śniegu!

• Za oknem zimowa aura. To świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu, przy okazji dobrze się bawiąc. Zajęcia wychowania fizycznego na śniegu należą do najbardziej lubianych przez uczniów.

• Magiczny "Kot w butach"!

• W świetlicy podczas kolejnego spotkania w ramach projektu „Bajkowa wyprawa” poznaliśmy wyjątkowego bohatera-kota, który nosi buty ! W czasie zajęć dzieci aktywnie słuchały bajki „Kot w butach” wskazując odpowiednie figury geometryczne, z których później układały postać kota.

• "Moc witamin"!

• Na lekcji biologii klasa VII wykonała projekt edukacyjny "Moc witamin". ️Wszystkie grupy w ciekawy sposób zaprezentowały wybraną witaminę.

• Eksperymentujemy!

• Aksamitna, pachnąca masa sensoryczna? To nic trudnego dla uczniów klasy IV oraz VI. Eksperyment z masą plastyczną to fantastyczna zabawa i nauka w jednym.

• Szlakiem stargardzkich Gryfików!

• Uczniowie klas 5-8 w ramach zadań LOP postanowili podążyć Szlakiem historyczno-turystycznym stargardzkich Gryfików. Udokumentowali fotograficznie wszystkie 16 Gryfików. Odkryli ich imiona oraz poprzez kody QR zapoznali się z historią powstawania miasta Stargard.

• Andrzejki 2023!

• Wyśmienita jest zabawa,

andrzejkowa we wróżenie,

trzeba jednak ją traktować

z lekkim oka przymrużeniem.

• Nasza pływaczka!

• Z sukcesów naszych uczniów jesteśmy dumni i tymi sukcesami chwalimy się wszem i wobec! Nasza uczennica z klasy IV - Julia Lelewska zajęła 3 miejsce w zawodach pływackich. Gratulujemy!

• "Nasz most ku przyszłości"!

• W ramach projektu "Nasz most ku przyszłości " odbyły się zajęcia z recyklingu. Uczestnikami zajęć byli uczniowie klasy 5. Zajęcia przeprowadziła Pani Małgorzata Stawecka

Projekt obejmował 6 godzin lekcyjnych, które zrealizowano w trakcie 4 spotkań. W czasie zajęć uczniowie obejrzeli film edukacyjny dotyczący recyklingu, ułożyli wiersze, rozwiązywali karty pracy oraz poszerzyli swoją wiedzę grając w gry edukacyjne dotyczące segregacji odpadów i ich powtórnego wykorzystania.. Gry te zostały zakupione w ramach środków przeznaczonych przez Rządowy Program Funduszy Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO. Jako podsumowanie zajęć projektowych uczniowie wykonali plakaty dotyczące zasad segregacji odpadów do recyklingu.

• "Bajkowa wyprawa"!

• W świetlicy odbyło się kolejne spotkanie z projektu „Bajkowa wyprawa”. Tym razem były zabawy konstrukcyjne z bajką „Trzy świnki”. Powstały przepiękne domy, a współpraca była bardzo udana!

• Książki w atrakcyjnych cenach!

• Bibloteka szkolna zaprasza do zakupu książek, poradników i malowanek w atrakcyjnych cenach! Książki można nabyć od poniedziałku do piątku! Warto pomyśleć już o prezentach!

• Modele "Komórek 3D"

• Uczniowie klasy V w ramach projektu edukacyjnego z biologii pt. ,,Komórka 3D” wykonali przepiękne modele. Były wśród nich komórki zwierzęce, roślinne oraz bakteryjne. Do ich budowy uczniowie wykorzystali materiały stałe takie jak plastelina, styropian, koraliki, włóczka, sznurki, rurki plastikowe, tektura, papier. W ten sposób powstały widocznie poniżej modele.

• Kretywna lekcja historii!

• Uczniowie klasy 5 na lekcji historii wykazali się kreatywnością. To co w historii Starożytnej Grecji najciekawsze, to co ich urzekło, przedstawili w formie makiet.